Kartepe Konaklama İmkânları

Kartepe Konaklama Karmatte Bungalow Zirvedeki Sınırsız Eğlence

Kartepe Konaklama İmkânları

Kartepe Konaklama İmkânları

Kartepe konaklama imkânları içerisinde Hem gece hem de gündüz için birbirinden eğlenceli ve keyifli aktiviteler bulunurken, sizlerin istekleri doğrultusunda tercih edebileceğiniz havuzlu bungalov ve jakuzili bungalov seçeneklerimiz bulunmakta ve bu sayede bungalovunuza ait bahçenizin içerisinde size özel bir alanda harika bir gün geçirme şansınız bulunmaktadır.
Ahşap ve üçgen şeklindeki ferah bungalov evlerimiz sayesinde sizlere çok farklı bir deneyim yaşatan tesisimizin bungalov evlerinde size özel bir bahçe ve içerisinde mangal alanı, havuz ve jakuzi imkanları bulunmaktadır. Evimizin içerisinde ise son derece konforlu yataklarımız bulunurken, televizyon ve internet bulunmaktadır.

Bugalov Kartepe

Kartepe konaklama ile harika bir manzaranın içerisinde kendinizi bularak, son derece ergonomik bungalov evlerimiz ile en iyi şekilde konaklayabilir ve en güzel yerlere çok yakın olması sebebiyle bu harika bungalov evlerimizden çok güzel yerlere gezi gerçekleştirebilirsiniz.
Sizler için sunulan ATV, kayak ve kar motoru imkanlarından da yararlanabilir, doğa severler için muhteşem bir deneyim yaşatacak tracking heyecanını yaşayabilirsiniz.

rezervasyon

0531 026 80 00

Kartepe Konaklama

Kartepe Konaklama Karmatte Bungalow Karmatte Macera Parkı Kartepe Bungalov Zirvedeki Sınırsız Eğlence

0531 026 80 00

error: Content is protected !!