Kartepe Muhafazakar Otel

Kartepe Konaklama Karmatte Bungalow Zirvedeki Sınırsız Eğlence

Kartepe Muhafazakar Otel

Zaman kavramını unutturan Kartepe Bungalov evlerinde tatil keyfi, Kartepe Muhafazakar Otel ile pozitif enerji depolamanıza yardımcı olur. Doğanın içinde, yeşilin, ormanın kokusunu hissederek, ruhunuzu arındıran ortamda ailenizle, sevdiklerinizle birlikte yeni deneyimler kazanırsınız. Sıcak, huzurlu ve rahat ortam, şehrin yarattı tüm stresi atmanızı sağlar. Orman terapisi ruhunuzu gevşetir. Toprağın dokusu, ormanın kokusu bungalovlarda hissedilir. Minimalist ve doğal tasarıma sahip evlerde konforlu ve keyifli ortamlar sunulur.

Karmatte Bungalow

Kartepe Muhafazakar Otel

Ahşap ve doğal tasarıma sahip evlerin sundurması, verandası dinlendirici ve keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Bir tarafında Kartepe manzarası, diğer tarafında muhteşem doğa güzellikleriyle Sapanca Gölü, keyifli ortamınıza eşlik eder. Maşukiye ve Kartepe ormanlarından gelen kuş sesleriyle, doğaya merhaba diyerek uyanacağınız, temiz havayı içinize çekerken hayat bulacağınız ortamda nefes alarak, doyulmaz tatlar yaşarsınız. 1+1 konsepte tasarlanan ahşap evler, 4 kişilik aile için rahat ve konforludur. Kayak merkezine yakın olan lokasyon Maşukiye, Sapanca Gölü ve Kartepe Kayak merkezinin ortasında yer alır.

Kartepe Muhafazakar Konaklama

Bungalow evlerimizde tamemen size ayrılmış özel alanınızda hem havuz hem jakuzi keyfinin tadını çıkarabilir, mangal keyfi yapabilirsiniz.

Doğanın göbeğinde mangal keyfi yapabilir, Sapanca Gölü’nde yürüyüşe katılabilir, Maşukiye ormanları içinde dere kenarında, kiremitte Alabalık lezzetini tadabilirsiniz. Kar motoru, kayak ve ATV servisi tesislerde sunulur. Oda konforunda, ısıtmalı havuz, jakuzi, şömine, otopark, televizyon, wireless, uydu sistemleri standart olarak bulunur. Kartepe Bungalow evlerinde tüm ihtiyacınız ve ekstra konfor sağlanır.

Kartepe Konaklama

Yaşamın tüm yorgunluğunun atıldığı, doğanın huzur verici koynunda, yeşilin bin bir rengi, suyun eşsiz güzellikleri, beyaz gelin gibi karlı dağlarıyla Kartepe, size cennetten bir armağan olarak sunulur. Her bir köşesinde, doğa güzellikleri birbiriyle yarışırcasına yer alan bölgede, bahar ayları, cıvıl cıvıl uyanışına tanık eder tüm konuklarını. Kış aylarında beyaz bir pamuk tarlasına dönen dağlar, kayak mevsimini açarak davet eder herkesi.

rezervasyon

0531 026 80 00

Kartepe Konaklama

Kartepe Konaklama Karmatte Bungalow Karmatte Macera Parkı Kartepe Bungalov Zirvedeki Sınırsız Eğlence

0531 026 80 00

error: Content is protected !!