Kocaeli Kartepe Hotelleri

Kartepe Konaklama Karmatte Bungalow Zirvedeki Sınırsız Eğlence

Kocaeli Kartepe Hotelleri

Kocaeli Kartepe Hotelleri

Kocaeli Kartepe Hotelleri ile şimdi kayak zamanı. Marmara bölgesinin ve Türkiye’nin kayak merkezi Kocaeli Kartepe’ye 12 km mesafede bulunan Kocaeli Kartepe Hotelleri denince akla ilk gelen konaklama mekanlarından olan Karmatte Bungalow, kış sporlarını sevenler için harika imkanlar sunmaktadır. Mükemmel bir kış tatili için, bu kış Kocaeli Kartepe Hotellerini ilk sıraya almanızı öneriyoruz. Uluslararası Kayak Federasyonu tarafından Türkiye’nin en önemli kayak merkezleri arasında kabul gören Kocaeli Kartepe’de kayak bilmeyenler için dünyanın önde gelen kayak eğitmenlerinden ders alma imkanı da bulunmaktadır. Kış tatili için şimdi rotanıza Kocaeli Kartepe’yi dahil etmenin tam zamanı.

Kocaeli Kartepe Hotel Fiyatları

Rerken rezervasyon kış fırsatları ile şimdi rezervasyon yapın, uygun fiyatları yakalayın. Kocaeli Kartepe Hotelleri ile oksijen, eğlence, macera dolu bir tatile merhaba deyin. Kocaeli Kartepe Hotel fiyatları her bütçeye hitap etmektedir. Taksitli ödeme kolaylığı ve kış fırsatları ile Karmatte Bungalow‘da ekonomik bungalov bulmanız kolaydır. Seçilen Bungolava, oda tipine, kalınacak gün sayısına ve gidilen sezona göre Kocaeli Kartepe Hotel fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Elbette kış sezonu yüksek sezon olması nedeniyle bu aylar Kocaeli Kartepe Hotel fiyatlarında artış seyredebilir. Karmatte Bungalow ile uygun kış tatili planlamak için şimdi Kocaeli Kartepe Hotellerine göz atabilirsiniz.

Karmatte Bungalow

Kocaeli Kartepe Hotelleri Fırsatları

Her seviyeye uygun zorluk derecesinde pistlere sahip Kocaeli Kartepe’de toplam pist uzunluğu 48 km’dir. Kocaeli Kartepe Hotelleri kayak Hotelleri içinde gerek pistleri gerek konfor ve hizmeti olsun ön plana çıkan Hotellere sahiptir. Kocaeli Kartepe Hotelleri şehir merkezine yakınlığı, doğa ile iç içe oluşu ve lüksü size yaşatması sebebiyle en çok tercih edilen kış Hotellerindendir. Kocaeli Kartepe Hotelleri konforu ve güler yüzlü hizmeti ile kendinizi özel hissedeceğiniz bir ortam sunmaktadır. Kocaeli Kartepe Kobaklama size en uygun oda seçenekleri ile de her daim rahatınızı düşünmektedir. Standart ve aile odaları bu seçenekler içinde bulunmaktadır. Ayrıca tam ve yarım pansiyon uygulaması ile de en iyi hizmeti vermek için çabalamaktadır. Kocaeli Kartepe Hotelleri harika kayak pistlerine sahip olmakla beraber gece ve gündüz eğlenceleri ile de hoşça vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Disco, animasyon, oyun salonu, bilardo, tilt, langırt, playstation, tavla ve kağıt oyunları, masaj, güzellik bakımı, özel zayıflama seçenekleri, fitness, buhar odası, türk hamamı, sauna, Shang-Du Spa; çocuklar için kayak ve snow board dersleri, kızak yarışmaları, kayak yarışmaları, buz duvarı tırmanışı, çocuk yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca Kocaeli Kartepe Hotelleri kış dönemi evlenen ve kış sporlarını seven yeni evli çiftler içinde balayı Hotelleri konseptine sahiptir. Yeni evli çiftlerin karşılama seremonisi ve ikramlarla kendilerini özel hissetmeleri için her şey yapılmaktadır. Kocaeli Kartepe’in ödüllü pistlerinde harika bir kayak deneyimi yaşamak Kocaeli Kartepe Hotellerinde konforun ve lüksün tadına varmak istiyorsanız erken rezervasyon fırsatlarından bir an evvel faydalanmalısınız. Harika bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kocaeli Kartepe Kayak Merkezi

Kocaeli Kartepe Hotelleri genel olarak Kocaeli Kartepe Kayak Merkezine yakın bir konumda bulunmaktadır. Her seviyeden kayaksevere hitap eden pistleri ile Kocaeli Kartepe Kayak Merkezi, alışkanlık yapar ve her sene gitmek istersiniz. Yüksek bir rakımda, mis gibi dağ havası alarak kışı benzersiz kılmak için Kocaeli Kartepe ideal bir bölgedir. Kaliteli kara sahip olması, telesiyej ve ekipman imkanları, hava alanı ulaşımının bulunması ve seçkin kayak Hotellerine ev sahipliği yapması Kocaeli Kartepe’yi ayrıcalıklı kılmaktadır. Kocaeli Kartepe Kayak Merkezi, ülkemizin akla ilk gelen kış rotalarından biridir. Kış aylarında yaklaşık 3 metreyi bulan kar kalınlığı bir yana Kocaeli Kartepe’de karın yerde kalma süresi ve kar yağışı 5 ay kadar sürebilmektedir. Türkiye’nin en uzun kayak pistlerine sahip olan Kocaeli Kartepe Kayak Merkezi’nde bu deneyimi siz de yaşamalısınız.

Kocaeli Kartepe’ye Ne Zaman Gidilir?

Kocaeli Kartepe Hotelleri ile kışın ve karın keyfini yaşamak için ideal zaman elbette kış olacaktır. Kış, Kocaeli Kartepe’de uzun sürmektedir. Bu yüzden doyasıya kar keyfi için Kocaeli Kartepe Hotellerini tercih edebilirsiniz. Aralık ayı itibari ile sezonunu açan Kocaeli Kartepe’de nisan ayında da kar bulmak mümkündür. Kar kalınlığının yüksek olduğu, kar yağışının uzun sürdüğü Kocaeli Kartepe’de doya doya kayak yapmak için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak Hotel tercihinizi uygun fiyatlarla yapın deriz. Kocaeli’nin ülkemize bir armağanı olan Kocaeli Kartepe, bölgenin turizm potansiyeli en yüksek yeri konumunda.

Kocaeli Kartepe Hotelleri ile kış tatilinizi benzersiz bir deneyime dönüştürmek için şimdi rezervasyonunuzu yaptırın, bu kışı zirvede yaşayın.

rezervasyon

0531 026 80 00

Kartepe Konaklama

Kartepe Konaklama Karmatte Bungalow Karmatte Macera Parkı Kartepe Bungalov Zirvedeki Sınırsız Eğlence

0531 026 80 00

error: Content is protected !!